DOCKA, porslin och läder, 1900-talets första kvartal.

426340. DOCKA, porslin och läder, 1900-talets första kvartal.

Längd 47 cm.

Bruks och åldersslitage
Ena armen påsydd i efterhand
Båda armarna behöver renoveras vid armhålsleden
Löst hår medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47 cm.

Bruks och åldersslitage
Ena armen påsydd i efterhand
Löst hår medföljer.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 629