SIDEBOARD, Troeds Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

426334. SIDEBOARD, Troeds Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

Längd 189,5, bredd 43, höjd 78, cm.

Brukslitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 212