Vägglampa, ek, Le Klint, Danmark 1900-talets andra hälft.

4263271. Vägglampa, ek, Le Klint, Danmark 1900-talets andra hälft.

För en ljuspunkt. S k saxlampa. Justerbar djup från vägg.

Bruksslitage. Originalskärm med kraftigt slitage/fläckar. Ej funktionstestad. Enligt säljaren så fungerade den vi senaste användningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 487