GREG RAMSDEN (B.1981). GLÄNSA I SKYMNINGEN.

4263197. GREG RAMSDEN (B.1981). GLÄNSA I SKYMNINGEN.

Signerad, akryl på skiva, med ytnötning av konstnären
35 x 32 cm.; 47,5 x 44 cm totalt

Proveniens: Köpt av konstnären, juli 2014.

Bra skick.

Tema

20th Century Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

Tema

20th Century Art & Design

Antal besök: 609