PLÅTBURKAR, 6 st.

PLÅTBURKAR, 6 st.
4263112. PLÅTBURKAR, 6 st.

* Elite Strösocker, Ericson & Rabenius, Gefle.
Höjd ca 20 cm, diameter ca 16 cm.
* Burk med dekor av näckrosor, mått ca 25 x 17 x 17 cm
* Burk med dekor av Örebro Slott, längd ca 17 x 11 x 8 cm.
* 2 st CAP, "Blå Burken", Höjd ca 10,5 cm, diameter ca 7,5 cm
* Bicarbonat, Bröderna Kanold, Höjd ca 8,5 cm, 6x6 cm.

Slitage, sockerburken med påklistrad kork istället för knopp, rost, bucklor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4263112. PLÅTBURKAR, 6 st.

Antal besök: 219