SOFFBORD, metall/glas, "Granås", Ikea, 2000-tal.

4263062. SOFFBORD, metall/glas, "Granås", Ikea, 2000-tal.

Stomme i metall. Glasskiva. Längd ca 118 bredd 78, höjd 48 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408