BOKHYLLA, teak, väggfast, 1960/1970-tal.

426304. BOKHYLLA, teak, väggfast, 1960/1970-tal.

Längd 245, bredd 38, höjd 175 cm, nedmonterad.

Märken, smärre träskador, nyckelhålsbeslag skadat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 6 097