OKÄND KONSTNÄR. Väggrelief, Tre gracer, gips, osignerad.

4262979. OKÄND KONSTNÄR. Väggrelief, Tre gracer, gips, osignerad.

Mått ca 39 x 39 cm.

Märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 39 x 39 cm.

Märken, repor.

Antal besök: 1 092