GOLVSPEGEL, mässing, 1900-tal.

4262941. GOLVSPEGEL, mässing, 1900-tal.

Total höjd ca 150, bredd 60 cm.
Spegelglas ca 120 x 38 cm.

Bruksslitage, anlupen. Stativet något ostadigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelglas ca 120 x 38 cm.

Antal besök: 681