BORDSLAMPA, mässing, empire-stil, 1800/1900-tal.

426279. BORDSLAMPA, mässing, empire-stil, 1800/1900-tal.

Stenfot, höjd ca. 35 cm.

Bruksslitage. Borrhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stenfot, höjd ca. 35 cm.

Bruksslitage. Borrhål.

Antal besök: 780