VÄGGBONAD, 2 st, Täbriz, 1900-tal.

4262717. VÄGGBONAD, 2 st, Täbriz, 1900-tal.

Madonna och barnet ca 63 x 51 cm.
Figuralt motiv ca 53 x 53 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figuralt motiv ca 53 x 53 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 128