SKOLPLANSCHER, 14 st, 1900-tal.

4262537. SKOLPLANSCHER, 14 st, 1900-tal.

Största planschen ca 96x77 cm.

Slitage, skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 194