Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
AXEL FREDERIKSEN. Vattenkvarn, olja på duk, signerad.
426242. AXEL FREDERIKSEN. Vattenkvarn, olja på duk, signerad.
57x79 cm.
Litet färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
57x79 cm.
Litet färgbortfall.
Garpenhus Auktioner
846