SIDOBORD, teak, 1970-tal.

SIDOBORD, teak, 1970-tal.
4262412. SIDOBORD, teak, 1970-tal.

60 x 55 x 48 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 55 x 48 cm.

Repor.

Antal besök: 220