Soffa, skinn, tresits, 2000-tal, Bromölla-Möbler.

4262168. Soffa, skinn, tresits, 2000-tal, Bromölla-Möbler.

235 x 100 x 96 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

235 x 100 x 96 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 254