BALJA med kran, på benställning, koppar, 1900-tal.

426198. BALJA med kran, på benställning, koppar, 1900-tal.

Höjd inklusive ben, 52,5, diameter 64,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 2 158