KONSTGLAS, "Höst", Vicke Lindstrand, Kosta, 1950/60-tal.

426171. KONSTGLAS, "Höst", Vicke Lindstrand, Kosta, 1950/60-tal.

Ovoid, invändig dekor i rött ,grönt , gult,orange samt aubergine.
Höjd ca 22 cm

Signerad LH 1754.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 22 cm

Signerad LH 1754.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 674