SPECERISKÅP/KRYDDHYLLA, glas och trä, 1900-tal.

426160. SPECERISKÅP/KRYDDHYLLA, glas och trä, 1900-tal.

Längd 58 cm
Bredd 57 cm
Höjd 42 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Vissa delar utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm
Bredd 57 cm
Höjd 42 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Vissa delar utbytta.

Antal besök: 739