KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal.

426136. KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal.

Rikligt skulpterade.
Rygghöjd 86cm.
Bredd 59 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikligt skulpterade.
Rygghöjd 86cm.
Bredd 59 cm.

Antal besök: 1 465