FANNY HJELM. "I skogen". Olja på pannå, signerad.

426110. FANNY HJELM. "I skogen". Olja på pannå, signerad.

Ca. 65x47 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 65x47 cm.

Krackelyr.

Antal besök: 973