BORD, "AT 310", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark.

426108. BORD, "AT 310", Hans J Wegner för Andreas Tuck, Danmark.

Teak och ek.
Längd 159 cm
Bredd 85,5 cm
Höjd 71,5 cm
2 iläggsskivor medföljer, bredd 40 cm/skiva.

Bruksslitage.
Smärre repor. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och ek.
Längd 159 cm
Bredd 85,5 cm
Höjd 71,5 cm

Bruksslitage.
Smärre repor. Stötmärken.

Antal besök: 6 596