STOLAR, 6 st, teak, H.W Klein för Bramin, Danmark.

426104. STOLAR, 6 st, teak, H.W Klein för Bramin, Danmark.

Klädda sitsar.
Rygghöjd 73,5 cm.

Smärre repor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda sitsar.
Rygghöjd 73,5 cm.

Antal besök: 4 782