PALL, 1950/60-tal.

PALL, 1950/60-tal.
4260925. PALL, 1950/60-tal.

Längd ca 56 cm. Höjd ca 43 cm.

Bruksslitage, repor o slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4260925. PALL, 1950/60-tal.

Antal besök: 252