1st tårtspade, "Rosen", längd 21cm.
2st kaktänger, längd ca 12cm.
1st sked, "Rosen", längd 11,5cm.
1st sockersked, "Rosen", längd 11cm.
11st skedar, "Rosen", längd 10cm.
4st skedar, "Rosen", längd 9cm.
1st sked, längd 14,5cm.
Vikt 324gram.
Bruksskickl, repor.
2st kaktänger, längd ca 12cm.
1st sked, längd 14,5cm.
Vikt 324gram.
Bruksskickl, repor.