MODEST URGELL. HANS ART. Landskap.

4260628. MODEST URGELL. HANS ART. Landskap.

Olja på duk
33x50 cm.

Skador och smuts. Ram i gjutet och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
33x50 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 425