High Current Electric trains, suitable for direct or alternating current from 65 to 250 volt.
Lok samt 6 vagnar i litograferad plåt, transformator, lampor, massor av räls, stationshus, växlar, brodelar mm
OBS! Garaget på bilden över hela banan ingår ej, det finns med i ett annat utrop tillsammans med en plåtbil.
Smärre slitage, en vagn med avsaknad av ett hjulpar. Mindre bucklor, ena vagnens tak med trasig i hakning. Ej genomgånget i sin helhet. Ström går fram till transformator men inte ut ifrån den.