OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning. Castel Nord. Frankrike. Nr 7/9.

4260466. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Etsning. Castel Nord. Frankrike. Nr 7/9.

Signerad. Ramad.
med ram: 27 x 32 cm
bildyta: 10 x 8 cm.

Bruksspår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Ramad.
med ram: 27 x 32 cm
bildyta: 10 x 8 cm.

Bruksspår.

Antal besök: 177