TAKLAMPA, 3-armad, mässing med glaskupor, sent 1900-tal.

426037. TAKLAMPA, 3-armad, mässing med glaskupor, sent 1900-tal.

Diameter 55 cm, höjd 126 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 55 cm, höjd 126 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 754