KUVERTTALLRIKAR. Nysilver, 7 st.

4260306. KUVERTTALLRIKAR. Nysilver, 7 st.

Kuverttallrikar i nysilver i olika storlekar.
Diameter 14- 30 cm, höjd 1,5 - 2,5 cm.

Slitage. Missfärgningar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 115