TAKARMATUR med prismor, rokokostil, sent 1900-tal.

426026. TAKARMATUR med prismor, rokokostil, sent 1900-tal.

Höjd 54, diameter 53 cm.

Bruksslitage samt en liten prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54, diameter 53 cm.

Antal besök: 909