LARS LARSSON. "SEGLEN I".

LARS LARSSON. "SEGLEN I".
4260233. LARS LARSSON. "SEGLEN I".

Olja på pannå, monogramsignerad, a tergo signerad samt daterad -73, ca 39x49 cm. Ramens mått ca 45x55 cm.

Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr.

Antal besök: 329