DEKORATIONSKAMIN, 2000-tal.

DEKORATIONSKAMIN, 2000-tal.
4259996. DEKORATIONSKAMIN, 2000-tal.

Tre behållare för bränsle.

110 x 38 x 116 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre behållare för bränsle.

110 x 38 x 116 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 250