UTDRAGSSÄNG, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

425965. UTDRAGSSÄNG, mahogny, rokokostil, sent 1800-tal.

Innerlängd 75-180, innerbredd 100 cm.

Maskstungen samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 971