Fåtöljer, 2 st teak, Danmark, 1960-tal (2).

4259652. Fåtöljer, 2 st teak, Danmark, 1960-tal (2).

Teakträ, lösa kuddar med grönt ulltyg.

ca B. 73 cm x D 77 cm x Sh. 43 cm.

Tecken på slitage, små fläckar på en sittdyna. Ryggstödets övre kanter är slitna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 377