LAMBERT WERNER (1900-1983). "Fruktskålen", blandteknik.

4259316. LAMBERT WERNER (1900-1983). "Fruktskålen", blandteknik.

Signerad och daterad Lambert Werner -70, bildmått ca 12x9,5, rammått 29x22 cm
UTSTÄLLD: Konstens Stormarknad, Sveagalleriet.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 275