VASER, 2 st, bemålat glas, 1900-tal.

4259303. VASER, 2 st, bemålat glas, 1900-tal.

Gul vas, höjd ca 15 cm.
Grön hänkelvas, höjd ca 19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gul vas, höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 147