Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, björk med svärtade detaljer, empirestil.
425921. KARMSTOLAR, björk med svärtade detaljer, empirestil.
Tidigt 1900-tal.
Fanersprickor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Tidigt 1900-tal.
Fanersprickor.
Helsingborgs Auktionskammare
1 224