BORD MED LÅDA OCH HYLLA, ek, sent 1900-tal.

425911. BORD MED LÅDA OCH HYLLA, ek, sent 1900-tal.

Längd 72, bredd 38, höjd 69 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 523