STOLAR, 6st björk, "Gilbert", Ikea.

4259007. STOLAR, 6st björk, "Gilbert", Ikea.

Sitthöjd: ca 45 cm.
Bredd: ca 42 cm.

Bruksslitage. Märken. Smärre fanérskador.
1st skiljer sig något. Notera sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd: ca 45 cm.
Bredd: ca 42 cm.

Antal besök: 213