VÄGGSKÅP, ek med intarsia, tidigt 1900-tal.

425844. VÄGGSKÅP, ek med intarsia, tidigt 1900-tal.

Längd 45, bredd 25, höjd 54 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 236