BORD, rotfaner med intarsia samt bronser, sarg och infällt porslinsfat.

425835. BORD, rotfaner med intarsia samt bronser, sarg och infällt porslinsfat.

1800-talets andra hälft, diameter 45, höjd 79 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 939