YTTERFODER, flintgods, "Nanking", Rörstrand.

4258234. YTTERFODER, flintgods, "Nanking", Rörstrand.

Diameter 33 cm. Höjd 24 cm.

Bruksslitage. Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm. Höjd 24 cm.

Bruksslitage. Krackelering.

Antal besök: 258