Vitrinskåp med två par glasdörrar, fyra st bakomliggande flyttbara glashyllor. Separat belysning i över- och underdel.
Höjd ca 195 cm, bredd ca 80 cm, djup ca 40 cm.
Bruksslitage, ett par fanérskador nedtill på vänster sida samt ett mindre i bakkant på mitten ungefär. Belysning ej testad. Ingen funktionsgaranti lämnas.