BYRÅ, allmoge, 1800-tal.

BYRÅ, allmoge, 1800-tal.
425769. BYRÅ, allmoge, 1800-tal.

Med fem lådor. Längd 110,5 bredd 44 höjd 101 cm.

Slitage, skador, lagningar, maskstungen, slagen skiva. Nedre front saknas. Ett lås saknas. Belslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 507