BORD, rokokostil, samt STOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 18/1900-tal.

425768. BORD, rokokostil, samt STOLAR, ett par, Karl Johan-stil, 18/1900-tal.

Bord, längd 130, bredd 62, höjd 77 cm.
Stolar, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage, ställvis hårt. Skador/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, sitthöjd 43 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 420