GUNGSTOL, allmoge, bemålad, 18-/1900-tal.

425762. GUNGSTOL, allmoge, bemålad, 18-/1900-tal.

Blomdekor.

Ytslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomdekor.

Ytslitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 248