Fyrdelad modulsoffa, 1970-tal, teak, tyg (4).

4257411. Fyrdelad modulsoffa, 1970-tal, teak, tyg (4).

Utfällbar teakkonstruktion med stoppad sits och lös ryggkudde med knappsöm i orange och brunt randigt tyg, dragkedja, försedd med filtkuddar, H.73,5 cm, sitshöjd: 42 cm, B 78 cm, D 87-209 cm. (4).

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, nötning och missfärgning på platser samt mindre fläckar i tyget, partiella repor och stötar i träet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 296