GÖSTA HILDING. Vågor, olja på duk, signerad.

425722. GÖSTA HILDING. Vågor, olja på duk, signerad.

39 x 79 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 79 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 4 703