MATTA, Röllakan, signerad Å (Anna-Johanna Ångström), 246 x 168 cm.

425677. MATTA, Röllakan, signerad Å (Anna-Johanna Ångström), 246 x 168 cm.

Geometriskt mönster mot grön botten.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 608