SKRIVBORDSARMATUR, industridesign. 1900-tal.

425662. SKRIVBORDSARMATUR, industridesign. 1900-tal.

Total längd 106.5 cm.

Väggfäste saknas. Omfattande slitage, lackskador/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 106.5 cm.

Antal besök: 502